AV. :S. .«ftT8 LEUNEN Uit d® school 4 Voorfeeswedstri id Rosa de Weert uit groep 7 neemt op 10 april a.s. deel aan de Limburgse voorleeswedstrijd in Roermond. Alle kinderen van de groepen 7 zullen haar die dag vergezellen en natuurlijk ook aanmoedigen. Op die dag zal ook een leerling van Basisschool St. Petrus' Banden deelnemen. Door sponsoring van de Rabobank zullen de kinderen van de Petrus' Bandenschool en onze school gezamenlijk af kunnen reizen naar Roermond. Zij zullen dat doen per 77-persoons touringcar. Natuurlijk wensen wij Rosa héél véél succes in Roermond. Uitnodiging openbare Dorptraad dorpsraadvergaderiiig Leunen, 3 april 2006 Ik nodig iedereen van harte uit voor de openbare dorpsraadvergadering op maandag 10 april 2006 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink. De agenda voor deze vergadering is als volgt: Agenda: 1Opening; 2. Vaststelling van de notulen en de besluiten - en afsprakenlijst van 20 maart 2006; 3. Mededelingen (Wim Jenniskens) 4. Jaarverslag 2005/jaarplan 2006 (Remie van de Craats) 5. Kermis Leunen (Wim Jenniskens) 6. Voortgang projecten; - Herinrichting dorpsplein (Ton Smets) - WoCo (Hay Heidens) - Wandelpadenplan Leunen (Ed Stevens) - Sporthal op sportpark Het Klaverblad (DB) - Lokaal Historisch Platform (Wim Jenniskens) 7. Ingekomen stukken secretariaat (Remie van de Craats) 8Verslag afgevaardigden; - Dorpsradenoverleg (Herman Holtackers) - Commissie woningbouw Kerkdorpen (Wim Jenniskens) 9. Rondvraag; 10. Sluiting. Met Secretaris Albionstraat 40. 5809 AE Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 5