2 Vastenactie (Leunen In deze editie van De Riiuper treft u een folder aan met betrekking tot de Vastenactie. Dit jaar is in dekenaal verband gekozen voor het project "Scholing voor kansarme kindern op Cigugur" in Indonesië. Het betreft een van pater Rutten uit Wanssum, dat door ons bisdom is goedgekeurd en opgenomen in de betreffende lijst van goede doelen. De zakjes t.b.v. de Vastenactie ontvangt men volgende week; ze worden bij die editie van De Ruuper die in de Goede Week zal verschijnen. Men kan dan een gift in het zakje deponeren en het in de kerk afgeven. De week na Pasen kan men het zakje eventueel ook nog afgeven aan de collectanten die dan rondgaan voor de Hartstichting. Tot slot: men kan desgewenst ook een gift overmaken (vermeld dan ook het project). Overzicht diensten Goede Week Volgend weekend begint de Goede Week. Met Palm-ZPassiezondag gedenken we de intocht van onze Heer in Jeruzalem. In de kerk van Veulen zullen de door de kinderen gemaakte Palmpasenkruisjes worden gezegend, waarna een korte processie door de kerk wordt gehouden. In verband met de Goede Week zal komend weekend tijdens iedere H. Mis een korte boeteviering worden ingelast. Vanwege de passielezing komt de preek te vervallen. In verband met deelname aan de Chrisma-Mis in de kathedraal van Roermond komt de reguliere Mis op woensdagavond 12 april in Leunen te vervallen. Op Witte Donderdag is er in onze cluster geen viering. Men kan desgewenst deelnemen aan de viering die dag in de Grote Kerk om 19.15u. Op Goede Vrijdag is er om lS.OOu een kruiswegoefening in de kerk van Leunen, terwijl de Herdenking van het lijden en sterven van onze Heer die dag om 19.30u in Veulen plaatsvindt. Net als vorig jaar is er in onze cluster slechts één Paaswake en wel op zaterdag 15 april om 19.00u in de kerk van Leunen. Op Paaszondag is de Hoogmis in Heide om 09.15u, in Veulen om lQ,45u; beide Missen worden opgedragen door pater Slangen. De Hoogmis in Leunen is die dag om 10.3Ou. Op Paasmaandag is er alleen een Mis om 10.30u in Leunen. Parochianen die willen biechten gelieve met pastoor Müller een afspraak te maken. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3