Beste jongere, Misschien ben je vorige zomer mee naar Keulen geweest waar de Wereldjongerendagen gehouden werden. In dat geval heb je net als één miljoen andere jongeren een onvergetelijke ervaring opgedaan en heb je een onbeschrijfelijk gevoel mogen ervaren bij zoveel saamhorigheid onder zoveel verschillende mensen, verzameld rond die ene lamp die, in de persoon van onze paus, een helder licht liet schijnen op de werkelijke reden van onze samenkomst: Jezus Christus. Als jij nog regelmatig met een goed gevoel terug gedacht hebt aan dit Megafestijn Palmzondag gehouden wordt, geen mogelijkheid, maar een MUST zijn!! Misschien ben je niet in Keulen geweest. Misschien had je geen zin, geen tijd, of was er een andere reden om niet te (kunnen) gaan. Het zien van de beelden uit Keulen en het horen van de enthousiaste verhalen van de Keuien-gangers achteraf, kan echter niemand onberoerd hebben gelaten. Vandaar dat op Palmzondag (9 april), wereldwijd op initiatief van de paus, voor de 21° keer Diocesane Jongeren Dagen gehouden worden. Over heel de wereld komen jongeren bijeen, met hun bisschop en vieren samen op grootse wijze, een Jongeren Dag in het klein. De dag begint om 10.00 uur met ontvangst in de bisdomgebouwen aan de Swalmerstraat 100 in Roermond en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Om 11.30 uur vieren we samen de eucharistie. Het middagprogramma zal gedeeltelijk Duiten zijn, dws let op schoeisel en eventueel paraplu. Er zijn geen kosten aan deze dag verbonden, maar er wordt een mogelijkheid geboden een vrijwillige bijdrage (richtprijs 5,00) te doneren. Opgave vooraf aan deze dag, in verband met maaltijd tussen de middag, is erg wenselijk en kan door het invullen en opsturen van onderstaande bon naar Bisdom Roermond, afdeling Jeugd en Jongeren, middels adresgegevens op de voorzijde van deze brief, je kunt ook mailen of bellen naar ons secretariaat, iongeren@bisdom-roermond.nltel.: 0475-386756. Hopelijk met een enorme opkomst, tot ziens op 9 april 2006 (Palmzondag) Namens de commissie Palmzondag, Guido van Dierehdonck Stafmedewerker afdeling Jeugd en jongeren i.o. Lianne v/Vessem secre 24

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 24