JEUGDNIEUWS I s ENIGING Onderlinge juniorencompetitie Binnenkort starten we weer met de onderlinge juniorencompetitie. Het speelschema hiervoor vind je elders in dit blad. Bewaar het goed tot je de laatste wedstrijd hebt gespeeld. Hieronder volgen in het kort nog even de spelregels: Er wordt gespeeld op maandag en woensdag. De banen zijn dan voor de juniorencompetitie gereserveerd. Breng zelf ballen en een sleutel mee. Ben je op het ingedeelde tijdstip verhinderd, dan maak je een nieuwe afspraak met je tegenstander. Als je de nieuwe afspraak plant op een tijdstip dat de banen gereserveerd zijn voorde juniorencompetitie (de witte vakken in het schema), dan kun je jullie namen in het schema zetten. Plan je de wedstrijd op een ander tijdstip dan moetje op de gewone manier je kaart afhangen. Een wedstrijd duurt 45 minuten inclusief 5 minuten inspeeltijd. Je speelt niet om sets, maar telt gewoon alle games door. Na afloop van de wedstrijd noteer je de stand op het speelschema in het clubhuis. Biljart Bond Horst Venray Vanaf nu worden er op de Dinsdagavond de Clubavonden gehouden van biljartclub Leunen'67 In het begin zijn er de wedstrijden van de onderlinge competitie verder zijn er elke dinsdag avond gezellige oefen avonden voor de leden, ledereen ook niet leden zijn op deze avonden welkom om het biljarten te leren Of gewoon eens te kijken en luisteren of meedoen met wat het biljarten verder inhoud. Tot op een Dinsdagavond. Allemaal veel tennisplezier gewenst

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 13