Kroniek parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Uitvaart Vorige week woensdag overleed in Venray in de leeftijd van 88 jaar de heer Wim van Meijel, weduwnaar van Grada Achten. Hij verbleef in Schuttersveld. Maandag jl. hebben wij in een plechtige uitvaartmis in de kerk van Leunen afscheid van hem genomen en zijn ziel aanbevolen aan onze Heer en Schepper. Moge hij rusten in vrede. We wensen de familie veel sterkte toe, nu zij vlak na het overlijden van moeder ook vader hebben moeten afstaan. Bijlage chistergids Bij deze editie van De Ruuper treft u aan de vernieuwde bijlage, welke hoort bij de clustergids, welke vorig jaar is verschenen. In de betreffende bijlage vindt men (een update van) namen, adressen en telefoonnummers van met name de parochievrijwillig(st)ers. De bijlage bevat ook een overzicht van kerkelijke tarieven. Het merendeel van die tarieven is gehandhaafd op het niveau 2005, enkele tarieven zijn bijgesteld. Gezinsmis presentatieviering In het weekend van 1-2 april 2006 vinden in de drie parochiekerken van ons cluster weer de gezinsmissen plaats. Vanwege Pasen en de Paasvakantie zullen zowel in Leunen als in Heide tijdens de gezinsmis de communicanten zich presenteren. Aanvankelijk was de presentatie in Leunen voor een latere datum voorzien, maar vanwege organisatorische redenen hebben we e.e.a. moeten vervroegen. De eerste Communie in Leunen vindt overigens plaats op Hemelvaartsdag 25 mei 2006, terwijl de Communieviering in Heide op zondag 14 mei 2006 zal plaatsvinden. e (mm Invoering nieuw misrooster Zoals algemeen bekend wordt in het dekenaat Venray reeds geruime tijd gesproken over een aanpassing van het misrooster in de diverse parochies, waarbij tevens de mistijden op elkaar afgestemd dienen te worden. De voorbije maanden is er in dekenaal verband meerdere malen over gesproken. Nu in deze een algemene consensus is bereikt, kan e.e.a. nader worden geconcretiseerd. Voor de parochiecluster Leunen-Veulen-Heide betekent dit dat het nieuwe misrooster in werking zal treden in het weekend van 29-30 april 2006, waarbij Veulen en Heide een jaarlijks wisselschema zullen hanteren. Het betekent dat vanaf 29 april 2006 er wekelijk op zaterdag om 18.00u een Mis in Heide is en om 19.15u in Veulen. Leunen heeft voortaan nog één Mis in het weekend en wel op zondagochtend 09.3Ou. Het betekent dat de zaterdagmis van 18.00u in Leunen komt te vervallen, terwijl de zondagochtendmis In Heide (thans om 09.15u) naar de zaterdagavond gaat. De Mis in Veulen is straks een kwartier eerder.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3