18 Algemene Parochie-en Dorpsraadvergadering Op dinsdag 21 maart om 20.00 u wordt in zaal "'t Veule" de jaarlijkse gecombineerde Parochie-en Dorpsraadvergadering gehouden. De voorzitter van het kerkbestuur, pastoor C.Müller, opent de avond en leidt de vergadering aan de hand van de navolgende agenda: 1. Opening 2.Notulen 3.jaarverslag 4.financieel verslag 5. Parochienieuws 6. Rondvraag 7.Sluiting. Na een kleine pauze zal rond kwart over negen de voorzitter van de Dorpsraad, dhr. Henk Hellegers, de vergadering van de Dorpsraad openen. De agenda daarvan luidt: l.Opening 2.Notulen van de vorige jaarvergadering 3 Jaarverslag 4.Financieel verslag 5.Dorpse zaken 6rondvraag 7.Sluiting. Het zal u niet ontgaan zijn dat de stichting 4 De Hoefslag' door het Ministerie van VROM genomineerd is voor de Nationale Energie Toekomst Trofee 2006. Deze nominatie is te danken aan de duurzame en energiebesparende voorzieningen die in het nieuwe dorpshuis aangebracht zijn. Bij de beoordeling van de 20 genomineerde projecten door een vakkundige jury, wordt ook de mening van de Nederlandse burger meegewogen. Stem daarom via internet op project 17 van stichting 'De Hoefslag' Zorg ook dat familie, vrienden en bekenden die niet in Veulen wonen hun stem op 'De Hoefslag' uitbrengen. Deze stemmen zijn erg belangrijk want ze geven er blijk van dat het project de aandacht heeft en dat het breed gedragen wordt. Doe je best. Samen gaan we er voor! U kunt tot en met 20 maart uw stem uitbrengen op: www.senteraovem.nl/koiiipas/net-trofee G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 19