9? T Aan aïle Dartele Veulekes en Veuiinnekes, collega's en familie. 27 Wat was ik dinsdagmiddag 28-02-06 tijdens het kienderbai verrast toen ik en onderscheiding kreeg van de Vorstenroad uut Venroy. Ik wil de minse uut 't Veule, de de collega'sen de familie bedanke vur de onderscheiding en de veul felicitaties. Het was enne moie middag! werk vur de jeugd werkgroepen mit veul plezier gedoan. Ik heb dur de jeugdcarnaval en kien stientje bejgedrage an wat de carnavalsverieniging en prachtige verieniging. Blief zoe durgoan. lederien hartelijk bedankt: Henny Direks. Beste Vullekes, Vullinnekes en alle andere vastelaovesvrienden, Wij zitten nog steeds in een grote rose wolk op 'n mooi "Dartel Veule gemeten van carnavalsseizoen! Toch komen wij efkes van 't perd om iedereen, maar dan ook iedereen, hartelijk te bedanken voor jullie warmte, inzet, hulp, begeleiding, cadeaus, kaarten, e-mails, bloemen, mooie woorden, tekeningen, slingers knutselwerkjes, versieringen en ondersteuning op welk gebied dan ook! 'n Speciaal woord van dank aan alle leden van de carnavalsvereniging, het jeugdtrio, Luuster Efkes, de buurt en de soeptrien. Nogmaals bedankt voor deze onvergetelijke tijd en hopelijk hebben wij aan jullie verwachtingen voldaan. Het was grandioos!!!! Graag zien wij jullie allemaal weer terug op het "Vorstenraadsbal" en de "Veulense liedjesmiddag" in november. Liefs, Prins Toon II, Prinses Toos, Martijn, Kristel en Arno. PSVoor een kort verslagje en wat fotos van de Boerenbruiloft www.kasbendien.nl Heeft er nog iemand foto's voor in ons plakboek dan graag naar a.nuijten@hetnet.nl of bel even: 512487.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 28