Bericht voor alle vrijwilligers parochie H. Catliarina 2 Onlangs heeft u de uitnodiging ontvangen voor de jaarlijkse vrijwilligers-bijeenkomst op vrijdag 10 maart a.s. Als aanvulling hierop kunnen we vermelden dat de eucharistieviering (19.15u) zal worden opgeluisterd door ons Dameskoor. Verder hebben we voor 't eerste gedeelte van de avond, in zaal Martens, '11 programma-invulling gevonden: oud-dorpsgenoot Wim van Kempen, pastoor te Geysteren, vertelt over zijn ervaringen en zijn blik op de toekomst m.b.t. "de parochie in de samenleving". Hopelijk mogen we weer vele vrijwilligers begroeten. Het kerkbestuur Kroniek cluster Uitvaart Op maandag 20 februari 2006 overleed te Horst mevr. Maria Janssen- Peters, weduwe van Jan Janssen, in de leeftijd van 78 jaar. Haar uitvaart vond afgelopen vrijdag (24 februari) plaats in de kerk van Heide, waarna haar lichaam werd overgebracht naar Boschhuizen. Moge zij rusten in de vrede van de Heer. As-woensdag In verband met As-woensdag (1 maart) is er in iedere parochie van ons cluster die dag een avondmis;' in Leunen om 18.00u en in Veulen om 19.30u. Deken Smeets zal die dag om 18.00u de H.Mis lezen in Heide. Met Aswoensdag begint de vastenperiode die duurt tot aan Pasen; dit jaar op 16 april. In deze periode worden christenen geacht zich door te vasten voor te bereiden op het belangrijkste christelijke feest, de verrijzenis van Christus, de triomf van het eeuwig leven op de dood. Vasten is je zoveel ontzeggen, datje aandacht krijgt voor iets anders. De christen kan hierdoor meer ruimte creëren voor God en de noden van de mensen en voor zichzelf 7 nieuwe doelen en motieven in het leven vastleggen. Vasten, bidden en aalmoezen geven zijn de drie bestanddelen van het christelijke vasten. Door het uitsparen van eten en/of luxe goederen komt geld vrij voor goede

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3