Hij kan niet zo goed kwispelen, maar opzitten en pootjes geven gaat al heel aardig. Betty. Tot ziens, Comedia 12, 18, 19 maart 5 Wandelpadenplan Leunen Uitnodiging Natuurwandeltocht WWL De werkgroep wandelpaden Leunen is actief bezig met het uitzetten van wandel paden in de omgeving van Leunen. Op de vele positieve reactie die wij als werk groep hebben mogen ontvangen over het natuurwandelpad de Leunse Paes. Hebben wij besloten om in de winter gezamenlijk het natuurwandelpad nog maal te gaan lopen. De afgelopen weken is de trap bij de visvijver geplaatst en de brug in het moerasbos. De routebeschrijving van het natuurwandelpad de Leunse Paes is te vinden op Internet www.leunen.nl/dorpsraad buttum werkgroep wandelpaden leunen. Onder deze buttum zijn verschillende foto's te bezichtigen van het natuurwandel pad de Leunse Paes gemaakt op 21 en 29 januari j.l Het natuurwandelpad de Leunse Paes bestaat uit 3 routes van 5km, 8km en 10km. De werkgroep wandelpaden Leunen nodigt alle belangstellingen uit om deze wandeling mee te gaan lopen. Wij hopen weer op een groot aantal deelnemers Op zondag 12 februari a.s. om 10.00 uur starten we bij de boom met de bankjes tegenover de ingang St. Catharina kerk. Ais groep krijgen we bij AC- restaurant tegen een specialtarief één grote kop dagsoep naar keuzen kosten van deze soep zijn €3,00 per kop. Omdat we graag willen doorgeven met hoeveel wandelaars we komen, is het wenselijk om je aan te melden op tel: 510332 of 582053 of via de mail: edstevens@home.nl voor zaterdag 11 februari 12.00 uur. De kosten van de dagsoep worden bij de start van de wandeling geïnd. Zorg voor goede kleding, schoenen of laarzen en natuurlijk veel wandeiplezier. Werkgroep Wandelpaden Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 6