22 Dorpsraad Veulen Op dinsdag 14 februari houdt de Dorpsraad een vergadering in "De Hoefslag". De agenda van deze vergadering is als volgt: 1Opening 2. Notulen van de vorige vergadering. 3Ingekomen en uitgegane stukken. 4. Nieuws van het dorpsradenoverleg. 5. Dorpse zaken.(o.a. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. De vergadering begint om 20.00 u en u bent ook van harte welkom! G.Reintjes, secretaris. Inwoners van Veulen, De Dorpsraad Veulen heeft, in overleg met de collectanten, besloten alle landelijke collectes die in een jaar gehouden worden in Veulen te bundelen. Dit houdt in dat er niet meer voor iedere aparte collecte een collectant aan de deur komt, maar dat er in het begin van 2006 een collectant aan de deur komt die uw bijdrage voor alle landelijke collectes van 2006 in een keer ophaalt. Dit omdat het steeds moeilijker wordt om collectanten te vinden voor iedere individuele collecte. Tevens is het voor u een voordeel omdat er minder vaak een collectant aan de deur komt. De Dorpsraad heeft voor het houden van deze gezamenlijke collecte een vergunning gekregen van de gemeente Venray Woensdag 15 of donderdag 16 februari ontvangt ieder gezin in Veulen een brief met de benodigde informatie en een lijst waarop de bijdragen voor de individuele collectes ingevuld kunnen worden. De enveloppe met de lijst en uw bijdrage wordt door een collectant op dinsdag 21 of woensdag 22 februari 2006 opgehaald. Let op uw brievenbus volgende week! De Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 23