9 O, maar je moet je vrijmaken. Je mag me niet teleurstellen. Rein. Tot ziens, Comedia 12,18, 19 maart OPTOCHT 2006. Knöllekes en Knóllinnekes. We zitten als deze Ruuper word gelezen begin februari. Februari carnavalsmaand dus ook optocht maand. Weten jullie nog vorig jaar dat bijna half Léuenen aan de optocht heeft meegedaan, (ja overdrijven moetje ook kunnen) Willicht is het toch waar de top bereiken is niet zo moeilijk maar er te blijven. Dit jaar zullen we de top van het vorig jaar wel niet halen al is het beslist niet zo dat de mannen met kieps en lange jas (de commissie) alleen over de straat zal lopen tijdens de optocht. Knöllekes en Knóllinnekes voor het te laat is en de spijt niet meer weg te poetsen laat uw fantasie nog eens de vrije loop er is nog plaats genoeg op straat. Ook de jeugd en iets oudere jeugd van harte welkom Opgave bij G.Keysers telefoon 580260 of op Vullingsstraat 42. Dan nog graag aandacht voor het volgende! voor de mensen die geen carnaval vieren en met deze dagen op vacantie gaan. We wensen jullie buiten Leunen een fijne vacantie maar wilt U even nagaan of U auto of tweede auto niet in de optocht route blijft staan. Vorig jaar hebben we nog met enkele potige kerels een auto moeten verwijderen van mensen die op vacantie waren. Dit geld voor de volgende straten Catharina -Vullingss-Booden- Gussen-Albion-Appoloniastraat. Tot het volgende nieuws over de optocht. De optochtcommissie. G.Keysers. W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 10