Kroniek parochieciuster Leunen-Veulen-Heide 2 Collecte Memisa Zoals reeds aangekondigd na de Missen in het voorbije weekend zal in het weekend van 4-5 februari 2006 de jaarlijkse Memisa-collecte in onze parochies plaatsvinden. We willen deze collecte van harte aan milddadigheid aanbevelen. Memisa ondersteunt tal van projecten in arme landen in het kader van de medische missie-zorg. Dit jaar vraagt Memisa onze aandacht voor haar projecten in Kenia, een Afrikaans land dat geteisterd wordt door tal van problemen. Reeds geruime tijd hebben met name de nomaden in het Zuiden en Noorden van Kenia te kampen met lange periodes van extreme droogte. Het betekent een aanslag op het vee. Mede hierdoor ontstaan rond de schaarse waterbronnen dikwijls conflicten. Al deze zaken treffen vaak de meest kwetsbaren, de moeders met kinderen. J Memisa heeft met een 15-tal Keniaanse organisaties projecten ontwikkeld om de ergste noden aan te pakken. Het betreft onder meer het in werking stellen van waterbronnen, het aanleggen van waterbassins, alsook voorlichting geven m.b.t. hygiëne ter voorkoming van onder meer diarree. Komend weekend wordt na iedere regulere Mis hiertoe en kerkdeurcollecte gehouden. Men kan ook een gift overmaken op giro 5667 Den Haag tnv Memisa (projecten Kenia). Pastoor C. Muller H. Antonius van Pa du a Veulen Misintenties opgeven: Middels formulier achter in de kerk of telefonisch Bankrekeningnummer: 1281.02.594 4 febt Zaterdag 2006 M. 5e week door het jaar 19.30 Uur: H. Mis Jan Verdellen [v.w.verjaardag] Harrie Hendrix en dochter Riekie Misdienaars Loes, Stan, Evi, Teun, Teun Lector Maria Philipsen. MEMISA KERKDEURCOLLECTE.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3