OPTOCHT 2006 9 Knóllekes en Knöllinnekes. Net als de vorige keer zit er een lopertje in dit verhaal. Ik liep met mijn vrouw door Leunen op een avond toen ik door een zolderraam veel blauw licht naar buiten zag schijnen en zeg tegen haar daar zijn ze wat aan het maken voor de optocht waar veel blaüw in zit. Haar antwoord nee man daar ligt iemand onder de zonnebank. Drie deuren verder een hoop flitsend disco licht die alle kleuren van de regenboog naar buiten gooit zegt zij tegen mij daar is dan zeker iemand de Leunse kameleon (wat een idee j ongelui) aan het maken voor de optocht. Nou denk ik dat ik mijn encyclopedie maar ga verkopen als ik iets moet weten vraag ik het aan haar want ik geloof het nu zeker vrouwen hebben bijna altijd gelijk, (grapje) Terug naar de optocht 2006. Daar wij af willen van opstellings papieren aan bomen en lantaarn palen is het belangrijk het volgende te weten. De optochtcommissie wilt de opstelling van de optocht in de Ruuper vermelden" dat houd in dat we de sluitingstijd van de opgave uiterlijk zaterdag 18-2-06 moeten stellen. De commissie heeft zodoende de tijd om op zondag 19-02-06 de optocht uit te leggen en hem kant en klaar naar de Ruuper te doen voor maandag 5 uur Dan nog dit spreek goed af wie de opgave doet het zou niet de eerste keer zijn dat daar in langs elkaar word heen gewerkt. Voor opgave en inlichtingen na 18.00uur G.Keysers tel 580260 of Vullingsstraat 42 De groeten van G.Keysers. W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 10