OPTOCHT 2006. 16 Knöllekes en Knöllinnekes. Wat hebben we aan zekerheden in dit leven Eigenlijk niet veel. Een zekerheid is er voor het nieuwe carnavalseizoen we hebben in Leunen een nieuwe Prins en een nieuwe Prins voor de jeugd. In een vol knollehuus werd Geert Thijssen zaterdag avond uitgeroepen tot de Prins van 2006. Geert proficiat. Zondag middag werd Dennis Claessens uitgeroepen tot de nieuwe Jeugdprins. Ook Dennis proficiat. Wij de optochtcommissie hopen jullie straks in de optocht te mogen begroeten in of op een te fantastische Prinsenwagen. Vorige week schreef ik dat de eerste aanmelding binnen was een eenling en dat er dan wel meerlingen zouden volgen en wat lees ik bij de mededelingen van de harmonie zij doen aan de optocht mee en dat zijn echt meerlingen. Vorige week heeft de commissie een wandeling gemaakt naar het A.C restaurant en daar aan de koffie zegt H.J tegen G.K.volgens mij word de optocht dit jaar niet zo groot als vorige jaren G.K zegt vervolgens tegen H.J dat zegje elk jaar. Nou vind H.J dat G.K ook wel (eens) gelijk mag hebben (toch). Daarvoor heeft hij dan jullie hulp nodig dus Knöllekes en Knöllinnekes laat deze mooie traditie niet verloren gaan. meld je aan. Als je aan de optocht mee wilt doen is het belangrijk te weten het is gratis ook in Venray. Wagens niet langer dan 15 meter.breder dan 3.5 meter en niet hoger dan 6 meter. Gebruik korte teksten felle kleuren maak het geinig en grappig maar niet kwetsend smakeloos of discriminerend. Voor opgave en inlichtingen G.Keysers 580260 of Vullingsstraat 42. Tot het volgende optocht nieuws G.Keysers, W.Thoone H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 17