2 Op zaterdagochtend 31 december vond in de kerk van Heide de uitvaart plaats van Joost Hermans. Joost was pas 19 jaar oud,woonde aan de Steegse Peelweg 69 en verongelukte op 27 december 2005. Met velen hebben we in Heide voor hem gebeden, dat zijn korte leven hier zijn voltooiing mag vinden bij God, onze Schepper en Heer. Van harte bevelen wij in deze dagen van het nieuwe jaar de naaste familie in uw gebed aan, om kracht en sterkte bij dit grote verlies. Op 1 januari 2006 overleed in Veulen mevr. Agnes Derkx-Aarts in de hoge leeftijd van 98 jaar. Haar uitvaart vindt plaats op vrijdag 6 jan. 2006 om 10.30u in de kerk van Veulen. Dankbaar voor het vele dat zij voor haar kinderen en kleinkinderen heeft gedaan en betekend, bevelen we haar ziel in uw gebed aan en wel op voorspraak van Maria, op wier Hoogfeest (1 januari: H. Maria, Moeder van God) zij van ons is heengegaan en tot wie zijzelf zo vaak haar toevlucht heeft genomen. Opbrengst kerkdeurcollecte In het weekend van 31 dec-1 jan. werd na de reguliere Missen een kerkdeurcollecte gehouden ten behoeve van een project ten gunste van weeskinderen op Sri-Lanka. Mede omdat in Venray een kleine gemeenschap van Tamils bestaat, is vorig jaar de stichting Mullai in het leven geroepen, die zich ten doel stelt te zorgen voor de weeskinderen van Mullaitivu. De collecte betreft een initiatief van de MOV Commissie Venray (MOV staat voor Missie-Ontwikkeling-Vrede). De opbrengst in Leunen bedroeg 136,12, in Veulen 138,77 en in Heide 69,25. De gelden zijn inmiddels overgemaakt. We danken hier alle donateurs voor hun save Op zaterdag 7 januari 2006 zal de Jeugdharmonie St. Catharina de H.Mis van 19.3Ou in de kerk van Veulen opluisteren. Uitwisseling Pastoor Müller en kapelaan Crasborn uit Venray zullen met ingang van het nieuwe jaar in clusterverband af en toe met elkaar "ruilen". Zo zal kapelaan Crasborn komende zaterdag (7 jan.) de H. Missen lezen in Leunen en Veulen, terwijl pastoor Müller in zijn plaats de diensten in Merselo en Ysselstevn zal verzorgen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 3