Dorpsraad Veulen 22 Op dinsdag 10 januari vergadert de Dorpsraad in 'De Hoefslag'. De agenda is als volgt: 1Opening. 2. Notulen van de vorige vergadering. 3. Ingekomen uitgegane stukken. 4. Nieuws v.h. dorpsradenoverleg. 5. Dorpse Zaken. 6. Rondvraag. 7. De vergadering begint om 20.00 u en iedereen is van harte welkom! Zoals de laatste jaren gebruikelijk is, worden ook dit jaar weer gezamenlijk de oude kerstbomen verbrand. De brandstapel wordt aangelegd op dezelfde plaats als in de voorbije jaren: op het perceel van Barry Spreeuwenberg aan de Brugpas. Dit gaat gebeuren op woensdag 11 januari. Vanaf 17.00 u kunnen kerstbomen aangevoerd worden. Voor iedere aangeleverde kerstboom wordt ter plaatse door de penningmeester, 40 ct uitbetaald. Dus kinderen, doe je best, er val weer heel wat te verdienen! Om 18.00 u steekt de voorzitter van de Dorpsraad de hele handel in brand! Als de bomen goed in de fik staan is er weer warme chocomel en cake voor jullie allemaal want dat hoort er ook bij Tot ziens op woensdag 11 januari 18.00 u. G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. Jeugdcarnaval 't Dartele Veulen Wie worden de Jeugdprins en -prinses van Aan alle kinderen van groep 1 t/m 8! A.s. maandag 9 januari worden de Jeugdprins en -prinses gekozen en natuurlijk ook de Raad van 11 en de Nar! Dit gebeuren zal plaats vinden in de Hoefslag van 18.00 uur tot 19.00 uur. Natuurlijk mag je in carnavalskleren komen! We maken er een dolle boel van, zodat ook voor de jeugd carnaval 2006 met veel plezier en lol kan beginnen!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2006 | | pagina 23