2 In aansluiting op de mededeling na de H. Missen met Kerstmis, wordt hier uw aandacht gevraagd voor een dekenale kerkdeurcollecte yen behoeve van een project ten gunste van weeskinderen op Sri-Lanka. De collecte vindt plaats na afloop van de H. Missen op 31 december en 1 januari. Het is thans een jaar gelden dat we werden opgeschrikt door de berichtgeving rond de zeebeving in ZuidOost-Azië. Mede omdat in Venray een kleine gemeenschap van Tamils bestaat, is vorig jaar de stichting Mullai in het leven geroepen, die zich ten doel stelt te zorgen voor de weeskinderen van Mullaitivu. Voornoemde stichting Mullai zamelt ook dit jaar geld in. De collecte betreft een initiatief van de MOV Commissie Venray (MOV staat voor Missie-Ontwikkeling-Vrede). Moge wij deze collecte van harte aan uw milddadigheid aanbevelen? Nieuwjaar De kerkbesturen van de drie clusterparochies wensen alle parochianen Gods zegen toe. Moge u het komende jaar voor rampspoed bewaard blijven. Jeugdfanfare Op zaterdag 7 januari 2006 zal de Jeugdharmonie St. Catharina de H.Mis van 19.30u in de kerk van Veulen opluisteren. Jti. Atitonius van raaua vemen Misintenties opgeven: els formulier achter in de kerk of telefonisch: N. van Staveren, 0478-585134, Ba?ikrekeningmimmer: 1281.02.594 Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, 0478-588215 voor: Kinderwoorddienst van onze Youri Lector up ïmtiatier van aeicen meets is met nuip van a Missie Ontwikkeling Vrede [M.O.V] Vonmissie Venray besloten actie te ondernemen voor de weeskinderen in Sri Lanka. Tijdens alle diensten dekenaat Venray rondom de jaarwisseling zal er kerkdeurcollecte worden gehouden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 3