18 alweer twee maanden na de opening! De opening van De Hoefslag is alweer twee maanden geleden. Bedrijven en vrijwilligers hebben de laatste maanden nog diverse zaken afgewerkt. Hopelijk lukt het om alles dit jaar nog gereed te krijgen. Als nieuw bestuur van Stichting De Hoefslag hebben we al meerdere vergaderingen achter de rug en begint de taakverdeling al aardig te lopen. Zoals jullie vorige week hebben kunnen lezen, is op 17 december het "oude" bestuur van de Verenigingsraad afgetreden. We bedanken hierbij Maria Bouweriks, Maria Philipsen, Frans van Staveren en Bert Smets voor de enorme inzet die ze in de loop der jaren hebben geleverd. Gelukkig blijven ze ons de komende tijd nog wel ondersteunen zodat we er niet direct alleen voor staan. Ook de gebruikers beginnen al aardig hun weg te vinden. In eerste instantie zijn er veel nieuwe dingen; verwarming, ventilatie, stereo installatie, koffiezet-apparaat, afwasmachine, alarm etc. Maar we merken dat het gebruik steeds soepeler verloopt en ook wij weten er steeds meer vanaf (denken we). Aan het handboek met een gebruikershandleiding per apparaat wordt hard gewerkt. Mochten er vragen of opmerkingen zijn dan horen we dit, als bestuur natuurlijk graag. Subsidie-aanvragen zijn enkele weken geleden bij diverse fondsen ingediend. Het belangrijkste fonds CERES (Europese Unie) kunnen we pas in Januari indienen nadat we alle facturen hebben ontvangen. Naar verwachting zullen we ergens in maart april 2006 alle subsidies hebben ontvangen en kunnen we vervolgens de diverse leningen aflossen. Onze planning is om dan een algemene vergadering te houden waarin de financiële verantwoording wordt afgelegd inzake het gehele investeringstraject. Daarnaast proberen we dan aan te geven wat de verdiensten zijn geweest door de inzet van jullie als vrijwilliger tijdens de bouw. Rest ons nog jullie te bedanken voor de inzet en een gelukkig en gezond 2006 toe te wensen! namens Stichting De Hoefslag, Mare Spreeuwenberg

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 19