Nieuws van uw Dorpsraad 25 In het kader van 'Nederland Schoon' werden op donderdag 15 december op het gemeentehuis een vijftal personen uit de gemeente Venray in het zonnetje gezet. Van Veulen ontving uit handen van wethouder Jan Driessen, Ad Knapen de oorkonde en de draagspeld als ZAP-er (zwerfafvalpakker.) Ad verzorgt o.a. al jarenlang de afVoer van het oud papier en ziet er op toe dat er geen papier door het dorp rondslingert. Wij wensen hem proficiat met deze blijk van waardering en stellen hem als voorbeeld voor ons allemaal. Als iedereen de rommel in zijn eigen omgeving opruimt, is het hele dorp schoon! Het ligt in de bedoeling om begin 2006 een nieuwe *Veulense Telefoongids' uit te geven. Heeft u sinds de laatste uitgave een ander telefoonnummer of faxnummer gekregen of wilt u uw 06-nummer daarin graag vermeld zien, of staat uw naam er nog niet in en stelt u daar wel prijs op, geef dit dan vóór 31 december even door. U kunt dit doen: Telefonisch, nummer 56888Ö. Per fax, nummer 568811. Per E-mail, Gerritreintj es@zonnet.nl Hetzelfde geldt voor bestuurswijzigingen binnen de Veulense Verenigingen en instellingen en verenigingen met Veulen als werkgebied. In de loop van de jaren is duidelijk gebleken dat het gidsje een gewaardeerde aanvulling op de grote telefoongids is en dat willen we graag zo houden, daarom vragen wij ook uw medewerking. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. Wij wensen iedereen een fijn kerstfeest met elkaar en de beste wensen voor het nieuwe jaar.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 27