Nieuwbouw Hoefslag 24 Op zaterdag 17 december is er officieel een einde gekomen aan de bouw van de nieuwe 'Hoefslag'. Ter afsluiting daarvan waren de bouwcommissie, het bestuur van de stichtingsbestuur van 'De Hoefslag' en beheerder van het gebouw, met De afsluiting van de met de ingebruikneming van de keuken. Marga Alexander had op meer dan voortreffelijke wijze gekookt in de nieuwe keuken. Zij werd daarbij geassisteerd door haar man Ron en haar broer Tjerk. In een sfeervolle ambiance werd het gezelschap verwend met een keur aan Indonesische gerechten. Ook aan de kleine details, zoals de opstelling van de tafels, de menukaart, de bijbehorende sausjes, de versiering, de kleding, de muziekkeuze enz, was veel aandacht besteed. Marga, nogmaals, bedankt, het was geweldig! De leden van de bouwcommissie te weten, Bert Smets, Mare Spreeuwenberg, Maria Philipsen, Harrie van Rijs wij ck, Theo Reintjes en Gerrit Reintjes, hadden hiermee hun taak erop zitten en konden na 'n dankwoord voor hun werk, dat vergezeld werd van een attentie, tevreden huiswaarts keren. Met de oprichting van stichting 'De Hoefslag' kwam er ook een einde aan het bestaan van de verenigingsraad. Deze werd dan ook op deze bijeenkomst officieel ontbonden. Bert Smets, Maria Philipsen, Frans van Staveren en Maria Bouweriks vonden dat ze de kar lang genoeg hadden getrokken en namen geen zitting in het nieuwe bestuur van 'De Hoefslag'. Met 'n woord van dank aan bovengenoemde personen voor hun inzet gedurende vele jaren, onderstreept met een attentie, kwam een einde aan het bestaan van de verenigingsraad Veulen. Ter volledigheid, het nieuwe stichtingsbestuur bestaat nu uit de volgende personen: Mare Spreeuwenberg, voorzitter. Marian Jenneskens secretaresse, Wilma Mulders, penningmeester en Harrie Reintjes De Vlies en Albert Classens als leden. Hiermee is ook een einde gekomen aan mijn berichtgeving over de bouw van 'De Hoefslag'. Met dank aan de redactie van 'de Ruuper' voor Namens de bouwcommissie

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 26