2 Kerstcollecte 2005 Aan alle inwoners van Leunen. Ook dit jaar willen de pioniersters/collectanten van Leunen de traditie voortzetten, om voor zieken, gehandicapten en ouderen rond Kerstmis, een attentie aan te bieden in de vorm van een fruitschaaltje. Hiervoor wordt tussen 12 en 16 december 2005 een collecte gehouden. Om alle zieken te kunnen bereiken vragen wij aan alle inwoners van Leunen, om zieken in uw omgeving bij de pionierster van uw straat bekend te maken.De pioniersters worden verzocht de collecte te verzorgen.Inleveren op vrijdag 16 december 2005 tussen 13.30 en 16.00 uur bij Thea van Meyel De werkgroep Kroniek parochiecluster Leunen-Veulen-Heïde Jubileum Lei van Dijck Onlangs werd in het kader van de jaarlijkse Caecilia-avond van het Kerkoor Heide een van haar leden gehuldigd met het Ereteken voor Bijzondere Verdiensten van de Nederlandse Gregorius-vereniging. Het betreft de heer Lei van Dijck, die dit jaar 60 jaar lid is van het koor in Heide. Het kerkbestuur is dankbaar voor zijn inzet en bijdrage aan de lokale kerkgemeenschap. In een korte toespraak werd bij die gelegenheid gewezen op zijn overige activiteiten. Zo is dhr van Dijck onder meer lid geweest van de Dorpsraad, bestuurslid bij Harmonie st. Catharina Leunen-Veulen-Heide. Daarnaast is hij ook bestuurslid geweest bij de LLTB en de Rabobank Venray. Verder heeft hij destijds het nodige gedaan voor de Jeugdcarnaval in Heide. Voor dit alles zijn we dhr. van Dijck zeer erkentelijk. Het kerkbestuur van Heide Ui tvaart Niet lang na haar broer Thei kwam vorige week plots Marie Martens te overlijden. Dinsdagochtend 29 november jl. hebben we middels een uitvaartplechtigheid afscheid van haar genomen en haar ziel aanbevolen aan onze Heer en Schepper. Dat zij moge rusten in vrede. Adventsboodschap. Komend weekend (3-4 december) zal tijdens de H.Missen de Adventsboodschap van onze bisschop - Mgr. Frans Wiertz - worden

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 3