17 Rabobank komt verenigingen en stichtingen tegemoet in kosten Rabobank Venray Meerlo-Wanssum gaat vanaf 2006 verenigingen en stichtingen zonder commerciële doelstelling tegemoet komen in de kosten voor het RaboVerenigingspakket. Dat betekent dat zij 7,50 per maand terugkrijgen. Aria Vissers, bedrijvenadviseur bij Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, vertelt: "Voorheen konden een groot aantal verenigingen deze kosten ook terug-krijgen als zij de kostennota's bij ons inleverden. Deze rompslomp besparen we hen nu. Elke vereniging die volwaardig bij ons bankiert, een verenigingspakket heeft en het betalingsverkeer zo efficiënt mogelijk laat verlopen, krijgt de kosten automatisch teruggestort. Dat efficiënt betalingsverkeer houdt in dat we verwachten dat de vereniging of stichting actief gebruik maakt van Rabobank Telebankieren Extra of Internetbankieren, dat de grotere verenigingen betaling van contributies via automatische incasso laten verlopen en dat zij hun geld afstorten via de afstortautomaat of sealbags." De Rabobank is zeer betrokken bij de verschillende verenigingen en stichtingen. Dat laat zij ook al zien door de sponsoring aan vele van die verenigingen. De meeste verenigingen en stichtingen uit het werk-gebied van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum zijn dan ook klant bij deze bank. Aria Vissers: "Het verenigingsleven is de motor van onze samenleving. Wij hebben veel waardering voor de vrijwilligers die de verenigingen en stichtingen runnen. We zien deze extra donatie dan ook als een soort cadeautje voor hun inzet."

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 18