19 Slender mee voor het goede doel Op vrijdag 7 oktober aanstaande wordt er in Venray een "siendermarathon" gehouden voor het goede doel De bedoeling is om zoveel mogelijk mensen achter elkaar een uur te laten slenderen. Initiatiefneemster is Carola's Slender Salon: "omdat veel van onze klanten echt fysieke voordelen voelen bij het slenderen en het ons leuk leek een keer iets voor een goed doel te doen, is het idee ontstaan". Het dichtst bij onze activiteiten staat het Reumafonds. Daarom hebben we besloten de volledige opbrengst van die dag te schenken aan de lokale Reuma patiëntenvereniging. We beginnen om 09.00 uur en het is onze bedoeling om 24 uur vol te maken! Daarbij is uiteraard iedereen welkom om mee te doen. Er moet wel even een tijdstip gereserveerd worden, aangezien het op tijdstippen vast staat wie er begint. Iedereen krijgt een volledige slender-sessie van 1 uur, voor het gereduceerde tarief van 5 euro. Deze 5 euro komt volledig ten goede aan het Reumafonds. Bij slenderen wordt gebruik gemaakt van 6 bewegingsbanken, waarmee u op een ontspannende manier uw lichaam kunt trainen. Verder hebben we gezorgd voor de nodige gezelligheid en een hapje en een drankje. En er zijn extra activiteiten op bepaalde tijdstippen op die dag. Hierbij wordt gedacht aan een nagelstyliste, schoonheidsspecialiste etc. Ook hun opbrengsten worden geschonken aan het Reumafonds. Ook gaan we onder de deelnemers van de marathon een aantal gratis abonnementen verloten, met als hoofdprijs een jaar lang gratis slenderen ter waarde van 375,00 Daarnaast zijn er andere prijzen zoals een gratis studio-opname van Marcel Aerts Fotografie. Al met al beloofd het een leuke en hopelijk lange dag te worden. Dus kom gezellig een uurtje sporten voor het goede doel. Neem een vriend(in) of buur mee en help ons de 24 uur vol te maken, en maak zelf kennis met het slenderen. Voor informatie over vrije tijdstippen kunt u bellen met Carola's Slender Salon 0478-510459

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 20