^ENIGING Doorrilden na aanriidin 5 Wil diegene die dinsdagavond 30 Augustus om 21.15 uur met zijn auto het linker buitenspiegel van mijn auto afgereden heeft en doorgereden is, zo eerlijk zijn om dat ook aan mij te vertellen, zodat we het netj es kunnen regelen. Ik zit nu met een grote schadepost. Ik heb het kenteken genoteerd van de bewuste auto, maar geef de chauffeur de kans om het alsnog aan mij door te geven, zoniet dan maak ik er politiewerk van. Mijn auto stond geparkeerd op de parkeerstrook aan de Rondeveld in Leunen, langs een houten schutting. Wees eerlijk en neem contact met mij op. G. Achten, van Megenstraat 28, Leunen, tel. 0478-587702 JEUGDNIEUWS Onderlinge jeugdcompetitie Volgende week starten we weer met de onderlinge jeugdcompetitie. Het speelschema hiervoor vind je elders in dit blad. Bewaar het goed tot je de laatste wedstrijd hebt gespeeld. Hieronder volgen in het kort nog even de spelrege Er wordt gespeeld op maandag en woensdag. De banen zijn dan voor de jeugdcompetitie gereserveerd. Breng zelf ballen en een sleutel mee. Ben je op het ingedeelde tijdstip verhinderd, dan maak je een nieuwe afspraak met je tegenstander. Je moet dan op de gewone manier je kaart afhangen. Een wedstrijd duurt 45 minuten inclusief 5 minuten inspeeltijd. Je speelt niet om sets, maar telt gewoon alle games door. Na afloop van de wedstrijc de stand op speelschema in het clubhuis Rij vereniging Ons Genot. Uitslag concours Boxmeer van 28 augustus j.L ONS GENOT z. X Dressuurklasse M2: Marielouise PhiHpsen met Rex 3e prijs. Uitslag concours Venlo van 28 augustus j.L Dressuurklasse LI: Suzan Hendrikx met marco 2e prijs LIChristianne v. Eek met Unique 3e prijs Dressuurklasse B: Annemieke kuenen met Urbanus 4e prijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 6