Nieuwbouw Hoefslag 28 De laatste week is er nog met man en macht gewerkt om rondom 'De Hoefslag het terrein kermis klaar te krijgen, er is betegeld, beklinkerd en het hekwerk is geplaatst. De overbodige spullen en de afVal is opgeruimd zodat de omgeving van het gebouw tijdens de kermisdagen een verzorgde indruk gaf. Deze week zal in het grote lokaal de schuifwand geplaatst worden. Als de vloer in het kleine lokaal droog genoeg is zal daar ook het parket gelegd worden. Daarna kan daar ook de schuifwand gemonteerd worden. Voor de rest begint het er al aardig op te lijken. Geluidsinstallatie aanleggen, elektriciteit en ventilatiesysteem afwerken, grond voor het buitenterrein aanvoeren en egaliseren, beklinkering afwerken, buitenterrein beplanten, nog wat schilderwerk langs de grote ramen, hier en daar nog wat klusjes en klaar is ons prachtig verenigingsgebouw! Zo langzaamaan nadert de grote dag dat het gebouw geopend en in gebruik genomen wordt. De bouwcommissie heeft, alles afwegende, besloten om het gebouw officieel te openen op vrijdag 28 oktober. Op zaterdag 29 oktober is de avond waarop alle vrijwilligers met hun partners uitgenodigd worden. Zondag 30 oktober is er dan een open dag voor iedereen die met eigen ogen wil zien wat we samen als dorpsgemeenschap Veulen gepresteerd hebben. Noteer deze data en houdt er rekening mee! Nadere informatie over de invulling van deze dagen komt nog. Van de Koninklijke Nederlandse Heidemij hebben we bericht ontvangen dat onze deelname met het project 'De Hoefslag is goedgekeurd. Als wij het gebouw op tijd klaar hebben(en daar ziet het wel naar uit) dan wordt daarvoor aan ons dorp weer het predikaat Kern met Pit' toegekend met de daarbij behorende geldprij s. een mooi vooruitzicht dus! Namens de bouwcommissie, G. Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 27