Beste muziekliefhebbers in Leunen, Veulen en Heide, Kunstencentrum Jerusalem begint in september 2005 met een verkorte IVM-cursus voor volwassenen. Deze cursus duurt 1 jaar en wordt gegeven op de donderdagavond van 19.30 - 21.30 uur De cursus is opgezet voor volwassenen die interesse hebben in het maken van muziek in verenigingsverband zoals een harmoniedrumband of fanfare. Harmonie en drumband St. Catharina Leunen-Veulen-Heide wil haar muzikantengroepenhout-, koper- en slagwerkinstrumenten, graag uitbreiden. Als u geïnteresseerd bent in gezamenlijk muziekmaken is het voor u misschien een goed begin om te beginnen met deze IVM- cursus voor volwassenen zodat u vertrouwd raakt met de basisbeginselen die horen bij het maken van muziek in samenspel met anderen. Na dit IVM-jaar kunt u lid worden van de vereniging en beginnen met een muziekopleiding met het instrument van uw keuze. Als lid van de harmonie krijgt u van ons een instrument in bruikleen en u krijgt een korting op de contributie omdat u 'een muziekopleiding volgt. Meer informatie over muziekopleidingen en het spelen in jeugd-(opleidings)orkest van harmonie en drumband kunt u krijgen bij Eugène Clermontstel. 580878 en Carla Hendrickx, tel. 587923. Bij hen kunt u zich, als u na de verkorte IVM-cursus lid wilt worden van de vereniging, opgeven als lid van de vereniging. Hebt u vroeger al in een harmonie, fanfare of drumband gespeeld en u wilt uw basiskennis opfrissen door de verkorte IVM-cursus voor volwassenen te volgen en tegelijkertijd samenspel in verenigingsverband opfrissen in het jeugd- (opleidings-) orkest, dan kunt u zich bij bovengenoemde bestuursleden aanmelden als lid van de vereniging. U krijgt een instrument in bruikleen en u krijgt korting op de contributie omdat u de verkorte IVM-cursus voor volwassenen ten behoeve van de harmonie volgt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 7