aVAiPJ'JEREN/G,jVff 10 Aan alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide. A M Wat een fantastische dag beleefden de kinderen, ouderen en leerkrachten van basisschool Antonius afgelopen maandag 4 juli bij de opening van hun vernieuwde school. Het weer speelde goed mee, tot aan het middaguur, maar de "kunstwerken"hebben daar niet onder te lijden gehad. Deze dag was mede mogelijk door de inzet en bijdragen van velen. Een aantal personen willen wij met name noemen, zonder afbreuk te doen aan de inzet van degenen die niet genoemd worden. Bijzondere dank gaat uit naar: Frien van de Winkel; hij zorgde voor het vernieuwen van de naam en maakte "'t veulentje", FC "T Veule (spokentocht): zij hebben een grote bijdrage geleverd aan de speeltoestellen, waar de kinderen na de grote vakantie volop op kunnen gaan spelen, Gebr. Reintjes; zij hebben onze tuin na de verbouwing geëgaliseerd en de speelplaats opnieuw bestraat: Rozenkweker Reintjes; hun prachtige rozen versierden onze school: Timmermans Agri Service; zij zorgden ervoor dat het gras zonder onkruid ging groeien: Boerderijwinkel u't Platte Land"; zij zorgden voor de lekkere ijsjes: Cafe zaal 't Veule; voor het lenen van allerlei materialen en tafels voor de receptie; Opa Harrie Reintjes: voor het maken van het prachtige tekenbord voor de kleuters; de Lifra; de bloembakken zijn met hun plnatjes verfraaid; Bram Dirkx voor zijn geweldige inzet tijdens het maken van alle lekkere hapjes voor de receptie; alle oud-leerlingen die tijdens de receptie hebben geholpen; Mevr. Derks-Aarts; voor het mogen gebruiken van de wei als fietsenstalling. Tot slot willen we alle ouders bedanken die in het middaguur voor een geweldige picknick voor alle kinderen hebben gezorgd. Bedankt allemaal. Wij wensen jullie-allen verder een hele fijne vakantie. En.wilt u na de vakantie komen kijken hoe mooi de kunstwerken zijn geworden? U bent van harte welkom! Met vriendelijke groeten, Oudervereniging en team van Basisschool Antonius Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 11