De viering waarin alle koren van Leunen, Veulen en Heide zongen was prachtig en heeft een diepe indruk op mij gemaakt. Ik heb vele mensen van groot tot klein de hand mogen schudden en veel andere hebben op een attente manier door middel van een kaartje afscheid genomen. Daarbij werd mij als herinnering een prachtige paaskaarskandelaar aangeboden en tevens een enorm bedrag als attentie. Ik wil dit geldbedrag goed besteden als blijvende herinnering aan de dorpen van het cluster en zal daarom hiermee een mooi kazuifel kopen. Ik heb uw waardering de afgelopen dagen mogen ondervinden en zal het diep in mijn hart meedragen. Daarbij verzeker ik u dat ik u allen blijvend in gebed bij God zal aanprijzen, omdat we juist in het gebed samen verbonden blijven. Bidt u ook voor mij zodat ik mijn nieuwe taak goed kan vervullen. Nogmaals hartelijk dank ook namens mijn zus Elza. Kapelaan William van Afscheid Kapelaan van Dljck vart onze parochies In een druk bezochte Hoogmis werd afgelopen zondag 3 juli afscheid genomen van de kapelaan. De kerk was mooi versierd, de koren uit onze cluster zongen gezamenlijk en de harmonie kwam aan het einde van de Hoogmis een serenade brengen. Op deze wijze werd een feestelijk tintje gegeven aan deze viering. Deken Smeets en Annie Reintjes spraken een woord van dank voor al hetgeen de kapelaan hier de afgelopen vier jaren heeft bereikt. Zoals o.a. de gezamenlijke Paaswake, de verdere samenwerking in de cluster en het organiseren van activiteiten voor de misdienaars. Tevens werd namens de gemeenschap een cadeau aangeboden Vele mensen kwamen aansluitend nog afscheid nemen in gemeenschapshuis de Brink. A.s. zondag 10 juli zal de installatie van Kapelaan van Diick als pastoor van de parochies Born en Holtum plaatsvinden. We wensen de kapelaan een fijne dag toe en vanuit onze gemeenschap heel veel succes en een goede toekomst in zijn nieuwe parochies. De kerkbesturen van clusterparochies Leunen-Veulen-Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 4