L.S., 3 Met bijzonder genoegen delen wij u mede, dat de bisschop van Roermond, Mgr. F.J.M. Wiertz, de Zeereerwaarde Heer W. van Dijck, momenteel nog kapelaan te Venray, heeft benoemd tot pastoor van de St. Martinus parochie te Bom en Holtum, en tevens als teamleider van de cluster Born, Buchten, Holtum, Grevenbicht en Obbicht. De installatie van kapelaan W. van Dijck als pastoor van de parochies Born en Holtum zal plaatsvinden in een plechtig geconcelebreerde Eucharistieviering op zondagmiddag 10 juli a.s. om 13.30 uur in de St. Martinuskerk te Born, voorafgegaan door een verwelkoming aan de parochiegrens Jupiter te Born en begeleid tot aan het marktplein, alwaar dan verder medeconcelebranten, genodigden en parochianen zich in de stoet zullen aansluiten naar de kerk. De Hoogeerwaarde Heer J.J.S. Kuijer, deken van het dekenaat Susteren-Echt, zal namens de bisschop de installatie verrichten. Aansluitend aan deze installatieplechtigheid zal de nieuwe pastoor vanaf ca. 15.45 uur zijn opwachting maken in Holtum om vanaf binnenkomst van het dorp aan de Ankersweg begeleid te worden naar het Gemeenschapshuis "De Auw Sjoal", Kleine Dries 4 voor een feestelijke receptie tot 18.00 uur. Om 18.30 uur wordt deze dag afgesloten met een korte Vesperdienst in de St. Martinuskerk te Holtum. Wij nodigen u daarom van ganser harte uit om de installatie van pastoor van Dijck, de Eucharistieviering, de Receptie en de Vesperdienst bij te wonen. Born - Holtum, juni 2005 De kerkbesturen van de parochies St. Martinus Born en St. Martinus Holtum

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 4