EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! 18 Veulen. De dagelijkse 183 slagen van de kerkklok maken er het radionieuws van 8.00,12.00 en 18.00 uur onverstaanbaar. De verkeersdrempels liggen er meer om de bebouwde kom aan te geven dan om de vaart eruit te halen. Wordt er iets gebouwd voor het gemeenschappelijke doel dan is het te klein om de vrijwillig aangeboden arbeidsuren aan op te maken. En als het er kermis is dan is het er ook echt FEEST! Op 4 september knalt het carjump festijn weer los! Naast de reguliere carjump hebben we dit jaar voor het eerst de special klasse. Vierwiel-aangedreven nachtkastjes of aanrechtbiokken met dubbellucht, alles is mogelijk. Behalve dit nieuwe, sensationele onderdeel hebben we een dikke toef op ons evenement. Twee free-style motorcrossers die sensationele stunts laten zien op, naast en onder hun motoren. Zij lanceren zichzelf de lucht in via een schans met een hellingshoek waarvan menig carjump-autootje van schrik afslaat. Van de stunts die ze laten zien krijgt Adriaan van Bassie nog rooie oortjes. En dat is toch een wereldberoemde acrobaat! Carjump Veulen is dus weer op zoek naar mensen die al bij leven legendarisch willen zijn. De deelnemerslijst van carjump 2005 groeit gestaag. Zeker nu de voetballers onder de 20 jaar uitgespeeld zijn en 'Goede Tijden, Slechte Tijden' in de zomerstop zit verwachten we een explosieve groei van deelnemers. De avonden blijven even lang maar er is niks meer op de tv! Heiden in spé: grijp naar de snijbranders en

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 19