Nieuwbouw Hoefslag 17 De bouw verloopt voorspoedig. In de voorbije week zijn door vrijwilligers de panlatten op het dak geslagen. Op vrijdag en zaterdag voor de middag hebben de pannen met behulp van vele nijvere handen hun hangplek op het dak gevonden. Laat de regen nu maar komen, het dak is dicht! De wandtegels zitten erin en de stukadoors zijn volop bezig met het afsmeren van de muren. Zoals al eerder vermeld, het gebouw wordt door middel van een warmtepomp, met aardwarmte verwarmd. Ten behoeve van deze warmtepomp zijn drie putten van 70 meter diep gemaakt. Hierin zijn slangen aangebracht. Via deze slangen wordt de aardwarmte naar de warmtepomp getransporteerd Wist 111 - dat we op ons verzoek aan u om geld voor een renteloze lening beschikbaar te stellen, in totaal ongeveer 100.000,- renteloos ter beschikking hebben gekregen - dat Jeu Sonnemans stopt als beheerder van 'De Hoefslag' als het nieuwe gebouw klaar is - dat Ciel Reintjes de beheerder van de nieuwe 'Hoefslag wordt - dat Appie Weijs, onze oud-dorpsgenoot, spontaan aangeboden heeft om het isolatiewerk van de warmtepomp gratis uit te voeren - dat we met z'n allen, door zelfwerkzaamheid aan de bouw, al 27.000,- hebben verdiend Dit is namelijk het bedrag dat de aannemer op de aanneemsom in mindering heeft gebracht voor de door u gewerkte uren. - dat daar de zelfwerkzaamheid bij het maken van het dak nog niet bijgeteld is - dat door Berly Fleur uit Overloon al een heel mooi tuinontwerp gemaakt is - dat het nieuwe koffie-apparaat,(een Bravilor Twin) een vaste wateraansluiting krij gt - dat rond half augustus de parketvloer gelegd wordt - dat we ons verenigingsgebouw aangemeld hebben voor de

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 18