Dorpsraad V eulen 16 Op dinsdag 14 juni om 20.00 u vergadert de Dorpsraad in 'De Hoefslag De agenda is als volgt: 1. Opening. 2. Notulen van de informatieavond over windmolens. 3. Ingekomen stukken. 4. Nieuws van het Dorpsradenoverleg. 5. Dorpse zaken. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. De Dorpsraadvergaderingen zijn altijd openbaar en u bent er van harte welkom -Langs de Voerleberg zijn weer bouwactiviteiten gestart. Wij wijzen er u, wellicht ten overvloede, nog eens op dat daar nog twee bouwkavels uitgegeven kunnen worden. Dit zijn kavels waarop vrijstaande woningen gebouwd mogen worden. Ook kan aannemer Tennissen uit Ysselsteyn daar nog twee twee-onder-een-kap woningen bouwen. Tot september hebben inwoners van Veulen nog voorrang op gegadigden die van elders komen. Wilt u van een van deze mogelijkheden gebruik maken, haast u dan want het is zo september. -Als u over de verkeersdrempels gaat of op het kerkplein bent, dan ziet u daar weer alles uitbundig bloeien. Dat bloeit daar echter niet vanzelf. Ijverige dorpsbewoners hebben deze zomerbloeiers daar geplant en worden ook door hen onderhouden. Evenals in andere jaren zijn deze bloemen spontaan geschonken door onze Veulense perkplantenkwekerij 'De Lifra'. Vanaf deze plaats een welgemeend woord van dank voor deze jaarlijkse bloemenweelde en voor de verzorging daarvan. -Vanaf 1 juni bestaat de mogelijkheid om gebruikte babyluiers en incontinentieluiers in te leveren bij 'De Hoefslag'. Daar staat een grote container die wekelijks geledigd wordt. De luiers moeten in speciale zakken gedaan worden. Deze zakken zijn verkrijgbaar bij het peuterklasje of op het gemeentehuis in Venray. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 17