Deelnemers aan de carjump zullen op dit voertuig hun ere-ronde mogen maken! Schrijf je dus vanaf nu in! Ook de inschrijving voor de special klasse is geopend. Aan de voertuigen die aan deze klasse meedoen worden wel andere eisen gesteld. Dit om te voorkomen dat straks V8-aangedreven bolderkarren het kruis van de kerk stoten! Hierover is alles terug te vinden op onze site, zo gauw die weer in de lucht is. En dat zal niet meer zo lang duren want onze IT'er is bijna terug van vakantie! Je mag je weer inschrijven bij café-zaal 't Veule, telefoon 581928. 22 Op 4 september scheiden zich weer de mannen van de jongens en de vrouwen van de meisjes! Zorg dat je aan de juiste kant staat! Het heldendom ligt voor het grijpen! U.4.4WUA lAflCd BMW WlM» Joekskapel Luuster Efkes Aanstaande zondag is het zover Luuster Efkes f - Met vrolijke muzikale klanken komen de leden van Joekskapel Luuster Efkes persoonlijk bij alle inwoners van het Veulen de uitnodiging voor het 22-jarig jubileum rondbrengen. De route is als volst: de Vlies-LA Veulenseweg-LA Kerkplein- RA Veulenseweg- LA Jaegerhofweg- RA Veulensewaterweg-RA Middenpeelweg- RA Eijkenhofweg-LA Jaegerhofweg-RA Steegsepeelweg- Ra Brugpas- einde Brugpas terug naar RA Hazeweg- RA Houbenweg- LA Veulenseweg- bij Nijsen terug naar LA Lorbaan- LA Drabbelsweg- RA Veulensewaterweg- LA Lorbaan- bij Timmermans terug naar Reintjes Jan op de Lorbaan- RA Kooiweg - LA Veulenseweg. Wij vertrekken om 10.30 uur bij de Hoefslag Joekskapel Luuster Efkes - Joekskapel Luuster Efkes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 23