EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! 21 Op de uitgestrekte landwegen rondom Veulen wordt de nieuwe safety-car uitvoerig getest. Een auto die zo prominent aanwezig zal zijn op de carjump moet z'n naam natuurlijk wel eer aandoen! Snelheden die op 4 september niet nodig zijn worden moeiteloos bereikt. Noodstops die op 4 september niet worden verwacht worden moeiteloos uitgevoerd. Oftewel; onze safety-car voldoet ruimschoots aan de door ons gestelde veiligheidseisen. Het heeft wei wat moeite gekost voordat het zover was. En met de kosten daarvan hebben we nog wat moeite! Hoe doen onze broertjes van de Formule 1 dat, waar elke race miljoenen-kostende autootjes tot snot worden gereden? Zij plakken elke cm2 van hun bolides vol met reclame en komen zo uit de kosten. Dat kunnen wij ook! Aan cm2 is op onze Amerikaan geen gebrek. Alleen de deuren al hebben een lengte van een dikke anderhalve meter! Bent U geïnteresseerd in het kopen van reclame-ruimte op onze safety-car, bel dan vrijblijvend met Twan Reintjes tel. 514696. Het heeft beslist meer effect dan adverteren in de Ruuper! Een hele zondag lang kijken 8000 ogen naar Uw naam! De prominentste reclame-plek van het hele carjump-evenement is te koop! Als U eerst een idee wilt hebben van waarop U eventueel uw naam zet zoek dan op internet naar een afbeelding van een Oldsmobile Toronado uit 1981Als de opbouw klaar is wordt de safety-car nog volledig opnieuw gespoten door niemand minder dan de alom bekende Airbrush-Pietje. Het is wel duidelijk dat de safety-car het pronkstuk van de carjump gaat worden!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 22