yijiliuiigiiii—nil Mensen die een St. Gerard uskalender hebben kunnen het 26 blaadje van 4 september vol kalken met de mededeling dat het dan carjump is. Op de rest van de gangbare kalenders staat het al voorgedrukt. 4 september gaat het dus weer gebeuren! Blijf niet wachten tot je nog maar twee weken hebt om iets te verzinnen! Ga aan de slag en maak je onsterfelijk! v- Nieuwbouw Hoefslag Op de vrijdagmorgen van de 15e april kwam er onverwachts een schaduw over onze zo vlekkeloos verlopende nieuwbouw. Zoals het bijna iedere dag zijn gewoonte was, was Gerrit van Kempen ook deze morgen weer naar de nieuwbouw gegaan om daar allerhande karweitjes op te knappen. Tijdens opruimwerkzaamheden kreeg Gerrit plotseling een hartstilstand. Hoewel direct deskundige hulp geboden werd, raakte hij in coma. Na een week van hoop en vrees kwam op vrijdag 22 april een einde aan zijn actieve leven. We hebben in hem een dorpsgenoot verloren die uit het goede hout gesneden was. Altijd bereid om te helpen waar het nodig was.We zullen hem node missen. In een muur van de put waarin de bilj arttafel naar beneden kan zakken, heeft Gerrit enige maanden geleden zijn initialen in de verse cement gegrift. Hiermee heeft hij terecht gezorgd dat zijn naam voor altijd aan 'de Hoefslag'verbonden blijft. Gerrit bedankt! Open huis. Zoals eerder aangekondigd zal op zondag 8 mei tussen 10.30 u en 12.30 u aan iedereen de gelegenheid geboden worden om de nieuwbouw te bezichtigen. Heel veel Veulense mannen hebben het gebouw al goed bekeken tijdens hun werkzaamheden daar, maar de vrouwen willen natuurlijk onderhand ook wel eens zien wat hun eega's daar al die tijd gedaan hebben. We zijn er trots op dat we al zover zijn en laten dat graag aan u zien. U kimt overal rondkijken en onder het genot van een gratis kopj e koffie krij gt u deskundig antwoord op al uw vragen. Zondagmorgen samen even naar 'de Hoefslag', een mooi begin van de Moederdag! Namens de bouwcommissie, G. Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 27