r. EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! 25 I Nu de Ruuper van informatief dorpsblad is verworden tot reclamefolder verluchtigd met dorpsnieuws is het hoog tijd een carjump- Onze safety-car is vorig jaar niet bestand gebleken tegen het gewicht dat de Achterhoekse boertjes met zich meebrachten. Ons inderhaast opgerichte comité nieuwe-maar-stoerdere-safety heeft na langdurige onderhandelingen een imponerend exemplaar weten los te peuteren bij een regionale sloper. Aan dit monster van Amerikaanse makelij wordt inmiddels alweer vele maanden gewerkt. Uit betrouwbare bron hebben we vernomen dat onze nieuwe safety-car vroeger heeft toebehoord aan Freddie Heineken! Het zou zelfs de auto zijn van waaruit Fred en z'n chauffeur Joop in 1983 werden ontvoerd door Cor van Hout en kornuiten! Bloed- of andere sporen zijn 22 jaar na dato, waarvan de laatste 5 tussen de brandnetels en coniferen, echter niet meer terug te vinden. Maar geen gebrek dus aan stof voor mythe vorming rondom onze nieuwe safety-car! Technisch is ie alweer helemaal in orde gemaakt door ons comité. Nu is het tijd om slijptollen en lasapparaten ter hand te nemen om een plaats te creëren waar onze cheerleaders zich kunnen ophouden. Verder willen we nog even de aandacht vestigen op de vrije klasse die we dit jaar voor het eerst laten meedoen. Laat je fantasie de vrij loop. Een badkuip op wielen, vliegende dixi's, scheurende glasbakken, alles mag zolang er maar een origineel auto-onderstel onder zit met origineel motorblok. Onze site is om technische redenen nog even uit de lucht, maar onze IT-afdeling is hard bezig om die problemen op te lossen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 26