Hand b o ogschutterij 8 Op zaterdag 9 april schoten we de Venray-Cup wedstrijd. Dit is een wedstrijd waar alleen Venrayse handboog schutterijen strijden om de Venray-Cup beker welke ter beschikking is gesteld door de Gemeente Venray. In deze wedstrijd schieten alle schutters tegen hun eigen gemiddelde en schutterij de het hoogste eindigt wint deze beker. De wedstrijd werd gewonnen door de Batavieren Castenray. St.Joris behaalde met +11.3233 punten een 2de plaats. Uitslag: P.Martens 225, W.v.Osch 222, M.Achten 218, D.v.Mierlo 214, A.Fransen 209, J.Vermeulen 195, F.Martens 194, B.d.Rooy 192, P.Koonings 187 en J.v.Osch 183 punten. Agenda: Dinsdag 12 apr. St.Joris Toernooi. Aanvang 19.30 uur. Zondag 17 apr. Rayon Kampioenschappen Individueel. Aanvang 10.00 u. Elke individuele schutter heeft een persoonlijke uitnodiging ontvangen met daarop zijn schietlocatie. Zondag 24 apr. Rayon Kampioenschappen Teams te Sittard. Vertrek 8.30 uur, aanvang: 10.00 uur. Zie ook pub. bord bij P.Martens. Dinsdag 26 apr. Onderlinge competitie. Aanvang 19.30 uur. JEUGDNIEUWS Onderlinge jeugdcompetitie Volgende week starten we weer met de onderlinge jeugdcompetitie. Het speelschema hiervoor vind je elders in dit blad. Bewaar het goed tot je de laatste wedstrijd hebt gespeeld. Hieronder volgen in het kort nog even de spelregels: Er wordt gespeeld op maandag en woensdag. De banen zijn dan voor de jeugdcompetitie gereserveerd. Breng zelf ballen en een sleutel mee. Ben je op het ingedeelde tijdstip verhinderd, dan maak je een nieuwe afspraak met je tegenstander. Je moet dan op de gewone manier je kaart afhangen. Zorg er in ieder geval voor dat je je wedstrijden voor vrijdag 17 juni gespeeld hebt. Een wedstrijd duurt 45 minuten inclusiefs minuten inspeeltijd. Je speelt niet om sets, maar telt gewoon alle games door. Na afloop van de wedstrijd noteer je de stand op speelschema in het clubhuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 9