heeft mij benoemd tot pastoor van Born en Holtum en tot teamleider 2 van het pastorale team van de parochies Born, Holtum, Buchten, Obbicht en Grevenbicht. Tevens ligt het in het voornemen om mij ook te benoemen tot pastoor van andere parochies in dit samenwerkingsverband zodra deze vrijkomen. De installatie zal naar alle waarschijnlijkheid plaatsvinden op zondag 10 juli te Born in de middaguren. Dit betekent dat ik hier aan mijn laatste drie maanden begonnen ben. Ik zal met pijn in het hart u verlaten, omdat ik het goed naar mijn zin had en mij thuis voelde in deze regio, die voor mij niet geheel onbekend was. Vooral de steun die ik genoten heb van vele vrijwilligers en andere kerkbetrokken mensen zullen het afscheid voor mij moeilijk maken. De bedoeling is dat ik in het eerste weekeinde van juli afscheid zal nemen. Verdere informatie hierover zult u nog ontvangen. Op dit moment wordt door de verantwoordelijken binnen het bisdom Roermond en het dekenaat Venray hard gewerkt om zo goed en snel mogelijk de opvolging van mij te regelen. Hierover zult u binnenkort meer horen. Kapelaan W. van Dijck Geurts Lector viering kerkdeurcollecte ten ïroöïeidins van ons bisdom van Contactpersoon parochie Lorbaan 90478-588215 16 april 2005 Zaterdag Kinderwoorddienst alleen voor communicanten. Gest. Jgt. Johan Hubertus. Weijs en zoon Misdienaars Liza, Pascal, Geert, Suzan, Fons. ff. Antonius van Padua Veulen Misintenties opgeven: Middels formulier achter in de kerk of telefonisch: N. van Staveren, 0478-585134, Bankrekeningnummer: 1281.02.594 M.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 3