Nieuwbouw Hoefslag 30 De bouw verloopt voorspoedig. Er wordt vol ijver gewerkt door de mannen van aannemer Linssen. Ook het leger van vrijwilligers werkt als een goed geoliede machine. Albert Classens krijgt van Bert Smets te horen welke werkzaamheden er zich op korte termij n aandienen en hoeveel vrijwilligers daarvoor nodig zijn. Aan de hand van zijn vrijwilligerslijst zoekt Albert er dan de geschikte personen bij, belt deze op en maakt afspraken met hen. Dit werkt voortreffelijk. Sommigen, die zich ook opgegeven hebben maar nog steeds niet aan de beurt gekomen zijn, beginnen zich al zorgen te maken dat ze misschien vergeten worden Maak je geen zorgen. Op het aanmeldingsformulier voor het vrijwilligerswerk kon iedereen invullen in welk werk men bekwaam is. We hebben allerhande specialisten ter beschikking maar b.v. een dakdekker zal pas in mei naar zijn diensten gevraagd worden. Op de 'Boonte Aovend' hoorden we dat er zelfs een 'kantjes-d'r-af-loper' bij de specialisten zit. We zijn benieuwd bij welke werkzaamheid Albert deze specialist indeelt, want iedereen komt een keer aan de beurt. Bert denkt, dat wanneer 'De Hoefslag' klaar is, ongeveer het hele Veulen bij hem gewerkt heeft. Dat zijn de grote dingen van een kleine gemeenschap: Weten datje elkaar nodig hebt en er dan ook voor elkaar zijn. Momenteel worden door Toon Nuijten op het dek de elektriciteits leidingen gelegd. Als dit werk klaar is, einde van deze week of begin volgende week, dan wordt de zoldervloer gestort. Om aan iedereen de voortgang van de bouw te laten zien heeft de bouwcommissie besloten om in de voormiddag van zondag 8 mei een 'open dag' te organiseren. Belangstellenden kunnen er dan een kijkje nemen en zich een beeld vormen hoe mooi het er uit gaat zien als alles klaar is. Nadere bericht daarover volgt nog. Namens de bouwcommissie, G. Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 30