WOON ZOALS JE BENT, MET EEN PRIJS DIE BIJ JOU PAST! 19 Gebr. Wijnhoven introduceert de Startershoek! Gebr. Wijnhoven heeft in de afgelopen 27 jaar bewezen een professionele woninginrichter te zijn. Het bedrijf heeft een uitgebreide service, altijd de nieuwste materialen in huis en gaat in het meedenken met hun klanten graag nèt een stapje verder. Vandaar ook de opening van deze nieuwe hoek. Speciaal ingericht voor starters, maar uiteraard ook voor alle anderen die op zoek zijn naar mooie, moderne en voordelige vloeren en raambekleding! In de Startershoek vind je kleurrijke, trendy binnenzonwering, frisse gordijnstoffen en robuuste vloeren. Verder stoere ophangsystemen voor gordijnen, zoals spandraad met knijpertjes, roest vrij stalen roedes voor bijvoorbeeld inbetween stoffen met zeilringen en designrails in n/s kleur. Dit alles tegen aantrekkelijke prijzen. Vandaar ook de naam "Startershoek". Starters zijn veelal jonge mensen die hun eerste huis huren of kopen. Ze gaan letterlijk een start maken en krijgen te maken met veel grote uitgaven, zoals de aanschaf van meubels, huishoudelijke apparaten, een eventuele verbouwing en noem maar op! Velen willen de aankleding van hun woning ook direct goed aanpakken, maar kunnen of willen er gewoonweg niet al te veel geld aan besteden. Voor die mensen en voor alle anderen die op zoek zijn naar goedkopere stoffen, vloeren en binnenzonwering is er nu de Startershoek. Met de kwaliteit en service die men van Gebr. Wijnhoven gewend is! Hoe dat kan? In de Startershoek gebruikt Gebr. Wijnhoven de vlinderplooi (een dubbele plooi) in plaats van de eigen drie-dubbele plooi waar het bedrijf om bekend staat en waardoor gordijnstoffen erg mooi vallen. Smaken veranderen en vooral jongere mensen kiezen juist voor een wat nonchalantere plooival. Hier past de vlinderplooi perfect bij. Voor de vlinderplooi is minder stof nodig en ook de confectie is goedkoper. Verder vind je in de Startershoek een uitgebreide collectie vinylvloeren. Veel mensen denken bij vinyl nog steeds aan het woord "zeil". Maar dankzij nieuwe productietechnieken zijn er vinylvloeren te krijgen die bijna niet van bijvoorbeeld hout of natuursteen te onderscheiden zijn. Ze zijn mat, hebben reliëf en voelen zeer behaaglijk aan. Verder zijn deze vloeren heel gemakkelijk te onderhouden, sterk en absoluut niet duur! Wijnhoven grootwinkelbedrijf. uitgebreid advies over alle mogelijkheden, te gebruiken kleuren en materialen. In de winkel zijn allerlei voorbeelden en stalen in alle smaken en stijlen aanwezig. De stalen kunnen mee naar huis worden genomen, zonder borg en geheel vrijblijvend. Het bedrijf geeft advies aan huis, komt meten en brengt vrijblijvend een offerte uit. Als er een keuze is gemaakt, kunnen er knipstalen worden besteld. De klant maa deze houden om mee te nemen bij het uitzoeken van verf en meubels. Dit alles is bij Gebr. Wijnhoven kosteloos. Gebr. Wijnhoven heeft vakkundige mensen in dienst voor het maken en ophangen van gordijnen, plaatsen van binnenzonwering en installeren van vloeren. En mocht er toch iets terugvallen. Wijnhoven Wijnhoven zullen zich er ook prima thuis voelen! Ga gerust eens een kijkje nemen, de koffie staat altijd klaar. (Gebr. Wijnhoven, Expeditiestraat 4, Horst, T 077-366 1777, www.gebrwijnhoven.nl)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 20