2 Ziekencommunie Bent u ziek of thuiszittend en wilt u toch graag met Pasen de H. Communie ontvangen dan kan dit op Paaszaterdag. Geef dit door zodat een afspraak gemaakt kan worden Overleden Overleden is op 66-jarige leeftijd dhr. Jan Willemse te Venray. Maandag hebben wij van hem tijdens een plechtige Uitvaardienst afscheid genomen. Palmpasen In de vieringen van Palmpasen tijdens het komende weekeinde zullen de palmtakken worden gezegend. U kunt aan het einde van de vieringen een palmtakje mee naar huis nemen. De kinderen die een palmpaasstok hebben gemaakt kunnen deze mee naar de kerk nemen. Er zal dan aan het begin van de vieringen een kleine processie met de kinderen door de kerk ziin. Vieringen in de Goede Week De vieringen op Witte Donderdag en Goede Vrijdag beginnen om 19.30 uur. Op Witte Donderdag zal de viering in Heide zijn en op Goede Vrijdag is de viering in de kerk van Veulen. Deze vieringen zijn voor alle dorpen van het cluster Leunen, Veulen en Heide. Op Witte Donderdag geeft het schola uit Leunen en het gemengd koor Heide medewerking aan deze viering. En op Goede vrijdag is er medewerking van het gemengd koor van Veulen De Paaswake zal zijn in de kerk van Leunen, ook deze viering is voc alle dorpen en begint om 19.00 uur. Alle drie de Paaskaarsen van de dorpen zullen in deze viering worden gezegend. Voor de Paaswake worden in het bijzonder de kinderen uitgenodigd. Voor de kinderen zal er een Kinderwoorddienst worden gehouden door de betreffende groep uit Veulen. De misdienaars uit Veulen en Leunen zullen in deze viering assisteren. Van harte welkom bij de vieringen in de Goede Week!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 3