4 Uit de schoo school voor oudersen kinderen insluipers Sinds enkele weken worden scholen in Venray en omgeving geplaagd door inbraak en insluiping. Óok basisschool De Meent is dit niet bespaard gebleven.Gelukkig waren de kinderen al naar huis. Het gebeurde terwijl veel teamleden in de hal aanwezig waren, vlak voor een vergadering. Door de oplettendheid van één van onze teamleden het adequate optreden werd de insluiper betrapt en hebben we een signalement door kunnen geven. Wij hebben geen schade en er is voor zover wij hebben constateren niets weggehaald. Hoewel basisschool De Meent een open school wil blijven waar ouders altijd welkom zijn, moeten we toch tot maatregelen overgaan om te voorkomen dat insluipers de school binnen komen. Van de politie en SP O Venray hebben wij namelijk vernomen dat het niet om een incident gaat. Wij zijn de zoveelste school waar dit gebeurd is en verder "bezoek"is niet uitgesloten. We hebben voorlopig voor de volgende oplossing gekozen: - het hek bij de ingang van de kleuters aan de Kapelzijde wordt vóór ei na schooltijd geopend en gesloten door de surveillant - Komt u iets eerder of later gebruik dan de hoofdingang en belt u ever aan - De deur van de hoofdingang kan evenals alle andere buitendeuren ALTIJD van binnen uit geopend worden - Staat u voor een "gesloten" deur belt u dan even aan We vinden het heel erg dat ook u als ouder hiervan last zal ondervinden, maar we hopen dat u zich niet zult laten afschrikken de school binnen te lopen. We doen graag voor u open. We hopen dat u begrip kunt opbrengen voor onze beslissing, mede in het belang van onze kinderen. Weet u een betere oplossing dan die we nu gevonden hebben dan horen we dat graag van u. Mede namens het team, Met vriendelijke groet, Emelie Vogel, directeur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 5