Optocht 2005. 11 Knöllekes en Knöllinnekes. Ogelooflijkmiet te geloven wat een animo voor de optocht 2005. We dachten dit jaar we hoeven geen nummers op straat te zetten staan er nog duidelijk op komen er bijna meer aanmeldingen als dat we nummers op de straat hebben staan. Beste mensen 24 verschillende onderwerpen in de optocht van de laatste jaren een ongekende weelde. Vorst Erwin kreeg bijna zijn gelijk. Hij hoopte in zijn verhaaltje in de carnavalskrant dat een vierde van Leunen aan de optocht zou meedoen dat hebben we dus niet gehaald maar wel vierhonderd vier en veertig mensen plus dat de optochtcommissie hem met drie man twee keer liep kom je toch mooi aan de vierhonderd vijftig mensen. Ja ja Jan Driessen heeft het echt verkeerd. Knöllekes en Knöllinnekes er is maar een conclusie de optocht 2005 hij leefde. We moeten met ons allen proberen om dit de komende jaren zo te houden Daarom willen wij de optocht commissie namens de carnavalsvereniging kwijtdat ge bedankt ziet dat wette. Niet alleen de kwantie maar ook de kwaliteit verdeeld in eenlingen tweelingen kleine groepen;midden groepen grote groepen;wagens;muziek zowel mechanisch als joekskapellen en harmonie Bedankt ook de jury die met al deze verschillende onderwerpen tot een goede uitslag moest zien te komen tot volgend jaar graag. Verheugd zijn we ook over de mensen die komen kijken want zonder publiek draait er niet lang een optocht. Nogmaals alle mensen groot en klein jong en oud die aan de optocht deelnamen bedankt voor jullie inzet. Ook het publiek voor het komen kijken naar de optocht bedankt en het laatste wat we kwijt willen kom volgend jaar maar weer allemaal terug. De optochtcommissie; G.Keysers. W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 12