12 Optocht 2005 Knöllekes en Knöllinnekes. b Als jullie deze Ruuper lezen is het over enkele dagen carnaval. Eenieder gaat op zijn eigen manier weer veel plezier maken wij hopen dat de optocht van het Knolleke hier mede aan zal bijdragen. V Daarom de laatste regels voor we klaar zijn om te starten. Het opstellen gebeurt in de St Catharinastraat tussen de Gussen en de Boodenstraat en zo nodig in de Apolloniastraat op de op de weg geschreven nummers Verkeer dat gebruik wil maken van de St Catharinastraat om zijn of haar doel te bereiken kan gebruik maken van de Booden dan wel Vullingsstraat. Rijd U niet meer door de opstelstraten na 13.30.uur Het opstellen kan gebeuren vanaf 13.30 uur om 14.11 gaan we dan vertrekken dus dient eenieder klaar te zijn. De route is als volgt van af de start gaat het richting de Steegse Peelweg draaien de Vullingsstraat in door naar de Boodenstraat daarna op het einde links de St Catharinastraat in; dan voor de Steeg rechts de Gussen straat in tot aan de Albionstraat daar rechts tot café Martens waar we rechts af slaan de Apolloniastraat in om via het Kapellerpad te eindigen op het Brink plein waar de optocht word ontbonden. Mensen die aan de optocht route wonen parkeer A.U.B. geen auto's op de straat tussen 13.30 en 16.00 uur dit is veiliger voor iedereen en een kras is snel gemaakt. Laat U plezier niet bederven door alcohol luister naar deze spreuk 1Viak veul schik en lol mar lot onder de optocht alcohol uut de bol. Dus geen alcohol in de optocht dit is verboden. Deel nemers kunnen hun deelnemers formulier en nummerplaatje ophalen bij de optochtcommissie voor de deur van de F am Claessens St Catharinastraat 4a. De optochtcommissie is herkenbaar aan muts en lange regenjas. Nummer plaatjes goed zichtbaar dragen in verband met jurering

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 13