16 TENNISVERENIGING LVH E N I G S N G N S OPGAVE DORPENCOMPETITIE 2005 senioren Alle senioren kunnen zich opgeven voor deelname aan de dorpencompetitie 2005. Deelname staat open voor leden die op 1 januari 2005 16 jaar of ouder zijn. De dorpencompetitie is een onderlinge competitie tussen tennisverenigingen van enkele dorpen uit de directe omgeving. Betreft verenigingen uit: Leunen/Veulen/Heide Ysselsteyn Merselo Oirlo/Castenray Oostrum Swolgen en America. Er wordt gespeeld in verschillende poules welke ingedeeld worden op sterkte. De sterkte van de teams wordt bepaald door de technische commissie van de desbetreffende vereniging. Opgave is mogelijk voor zaterdag aanvang 17.00 of 18.00 uurof zondag aanvang 9.00 of 13.30 uur Een teamwedstrijd duurt gemiddeld +/- 3 a 4 uur. Een team bestaat minimaal uit 2 dames en 2 heren. Een team speelt +/- 6 a 8 wedstrijden in een periode van circa 2 maanden april begin juni Per teamwedstrijd worden de volgende wedstrijden gespeeld: HE DEMD HD DD. Men speelt maximaal 2 wedstrijden per persoon. Per wedstrijd worden 2 sets gespeeld. Bij 6-6 wordt er een tiebreak gespeeld. Degene die de enkel speeltspeelt niet de MD. De tennisballen worden door de vereniging beschikbaar gesteld. Opgave voor de dorpencompetitie met een eventuele voorkeur voor zaterdag of zondag graag uiterlijk 12 februari in de brievenbus van het clubhuis deponeren of mailen naar hav-vullings@planet.nl P ouwel s vanto or @p lanetnl Je kunt je individueel of als team opgeven. De technische commissie wenst u een sportief en gezond 2005

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 17