ÊMümwtr^t 20 Hallo oud Pureegangers i i 25 jaar geleden sloten wij de soosdeuren en daarmee ook een tijdperk af. Maar niet getreurdwij komen op 28 mei 2005 voor de vijfde keer bij elkaar om een van de beste periodes uit ons leven te herbeleven! Zorg dat je komt want anders zijn er zeker mensen die jou zullen missen en die er al maanden naar uitgekeken hebben om jou weer eens te zien en te spreken. Dus wees net als vroeger solidair en laat je mede soosleden niet alleen staan! Sterke verhalen, herinneringen die weg waren maar plots weer helder worden, oude liefdes en krakend verse muziek zullen deze avond ongetwijfeld met weemoed vullen. Er zal voor drank en spijzen gezorgd worden om de inwendige mens te vullen. In een sfeervolle ambiance op het rustieke platteland van Leunen keren we mruchte tijden toen de wereld nog een stuk eenvoudiger leek en ook organisatievoortgang regelmatig ieder. Hiervoor hebben we graag zoveel mogelijk mailadressen in ons bezit d als je deze mail ontvangt stuur hem door naar oude vrienden, vriendinnen, kennissen en iedereen die destijds in Puree kwam. Wij vragen jullie om deze mailadressen ook naar ons door te sturen om nieuwe informatie rechtstreeks door te kunnen geven. Ook als iemand oude foto's heeft waarderen wij het zeer als je deze scant en naar ons doormailt. te drukken. de Veulpoepers, Sweet d'Buster en Tony Macaroni and his allemaal al bezet waren hebben we de kosten aanzienlijk Tot slot. goed voor elkaar te krijgen praktische zaken doorgeven. Datum reünie OJC Puree: 28-05-2005 Aanvang: 20.30 uur Einde: Plaats: Huize Piet Bistervelds, Steegse Peelweg 55 in Leunen De kosten voor de hele avond bedragen 17,- per persoon. In dit bedrag is eten en drinken gratis fiets- en brommerstalling inbegrepen. In verband met de bestelling van drank e.d. verzoeken wij om je uiterlijk vóór 01-05-2005 op te geven en ook vóór deze datum de betaling van 17,— over te maken op: Rekeningnummer 1400.12.982 ten name van reünie OJC Puree. Eventueel kun je ook contant betalen bij Ed Stevens. Groetjes en tot weerziens namens het bestuur, de barcommissie en alle andere vrijwilligers van OJC Puree E-mail: reunie.oic.puree@home.nl tel: 0478 510332

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 15