Optocht Knólleke 2005. 10 Als deze Ruuper word gelezen op dinsdag of woensdag zitten we nog twee en een halve week voor de carnaval. Dan zal er ook weer een optocht door Leunen trekken met als sluitstuk de Prinsenwagen met Prins Marcel den urste. Beste Knöllekes en Knöllinnekes de eerste aanmeldingen zijn binnen maar nog lang niet genoeg (wör blieven ös schaopen). Niet dat we in paniek raken we weten ondertussen wel dat Leunen sterk is in het late werk (mooi gesproken j ochie) Nogmaals mensen we hebben 500 herinneringen voor de optocht klaar liggen kom ze halen geef je op. Opgave voor de optocht zowel in Leunen als Venray is gratis en kan tot 30-1-2005 Deelnemers aan de optocht dienen het volgende te weten Wagens niet langer dan 15 meter:breder dan 3.5 meter en hoog 6 meter. Maak u creatie stevig genoeg denk aan wind regen en de vele dorpels in het dorp Kies voor korte teksten en felle kleuren. Maak het grappig; geinig; vol humor en komisch maar niet kwetsend of racistisch Dus Knöllekes en Knöllinnekes de groene brievenbus van G .Keysets kan nog wel wat aanmeldingen verdragen en ook zijn telefoon gelijk ook voor alle vragen, na 18.00 uur 580260. Spreek goed af wie en wat de opgave doet het is al vaker voor gekomen dat men dacht de opgave is al door die of die gedaan. Geef door wat uw met uw creatie wilt uitbeelden of je muziek voert en met hoeveel personen word meegedaan. De commissie komt in de twee weken voor carnaval op het contactadres een kijkje nemen geef dit dus ook duidelijk op. Tot slot van deze brief ;bedenk dat carnaval nu snel dichtbij komt misschien wel dichterbij als het lijkt (twee en een halve week) Tot de volgende mededeling de groeten van de optocht commissie. G. Keysers W .Thoone H.Janssen. PS (eerste opgave was van Nöeeit Thuus ere wie ere toe komt)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 11