4 Optocht Knölleke 2005 4 Zouden er al in een wijk of straat lui aan het bedenken zijn wat ze met de optocht gaan doen. Zouden er in een loods of schuur al mensen zijn die aan een wagen werken. Zouden er ergens in een keuken of op een zolder of in een serre al mensen zijn die aan een groep werken. Van ons mag het ook in de beste kamer als het maar gebeurt. Misschien word er ergens stiekum al wat afgenaaid voor een duo of eenling. Als dit alles nou nog niet gebeurd hopen wij dat in Leunen mensen wonen die de beste ideeen tot het laatst bewaren. Trouwens de eerste aanmelding is binnen deze eer valt te beurt aan de dames joekskapel (megjes goed gewerkt)Als ik dit stukje schrijf is het boerenbruidspaar (of moet dit met hoofdletter) ook bekend. Proficiat. Annelies en Theo Pouwels uit de Vullingsstraat. Niks is verplicht maar het zou wel leuk zijn dat zij net als de laatste jaren een goed gebruik is zij met het hele gezelschap in een mooie creatie aan de optocht meedoen (kunnen al bijna niet meer weigeren) De Gouden knol is uitgereikt Hay proficiat zeker ook omdat jij met je vrienden al jaren lang optocht gek bent (kan ook niet meer wegblijven) Misschien kan het winnende liedje ook wel meelopen (grapje) nou..met zo een show als op de planken van de Brink Zo zie je maar hoe creatief de optochtcommissie is ze hebben al verschillende mensen tussen haakjes in de optocht zitten. Beste Knóllekes en Knöllinnekes wij zijn onze 500 optocht herinneringen die er zijn besteld nog lang niet kwijt: dus maak in je hoofd plaats voor snelheid en creativiteit maak werk van de optocht 2005. Heb je nog vragen suggesties en watje verder in de weg zit bel na 18.00 uur G. Keysers op: tel 580260 en heb je Gerrit aan de draad en weetje ja wij doen aan de optocht mee; geef je dan op dat is dan in een moeite geregeld. Groeten van de optochtcommissie G.Keysers. W.Thoone. H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 5