V Nieuwbouw Hoefslag 23 Ondanks het feit dat tussen Kerst en Nieuwjaar de betoncentrales dicht waren en dus geen beton te krijgen was, viel er toch nog werk te doen. De ondergrond van het grote lokaal werd gelijk gemaakt, daarna de plastic erin en daar bovenop werden de isolatieplaten gelegd. Jeu Janssen en Jan Jeuken hebben daarna de staalmatten gelegd. Uiteraard alles o.l.v. bouwmeester Bert Smets en met hulp van Gerrit en Piet, die daar bijna dagelijks m de weer zijn. Komende woensdag zullen Bas Reintjes, Willem Janssen, Coen Classens( jawel, onze nieuwe Prins!) onder aanvoering van Ton Dirkx daarop de Omdat de brandstofkosten in de toekomst, zoals het zich nu laat aanzien, alleen maar hoger zullen worden, wordt serieus nagedacht over het plaatsen van een warmtepomp. Deze pomp haalt de warmte uit een diep gelegen laag grondwater en verwarmt daarmee via de vloerverwarming het hele gebouw.De aanlegkosten van een dergelijke installatie zijn wel hoger, maar de exploitatiekosten zijn duidelijk lager. De keuze zal binnenkort gemaakt worden. Komende vrijdag haalt Paul Reintjes met zijn vrachtauto de kozijnen op, zodat die alvast hier zijn en geplaatst kunnen worden wanneer de bouw zover gevorderd is. Komende tijd wordt het metselwerk op peil gebracht. Daarna wordt alles aangevuld met vulzand zodat dan het regenwater van de bouw afstroomt en plaats van er naartoe zoals nu het geval is. De werkzaamheden liggen goed op schema en als de winter een beetje meewerkt komt alles op tijd klaar. Namens de bouwcommissie, G.Reintjes. KBO VEULEN 4 4 4 Willen degene die de contr. over 2005 nog niet voldaan hebben €15- overmaken op rek.nr. 128111437 t.n.v.KBO Veulen of afgeven bij een van de bestuursleden bij voorbaat dank De secr.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 24