9ê Leunen, Optocht Knölleke 2005 13 Weten jullie nog dat vorig jaar een vijfde van alle Knöllekes en Knöllinnekes met de optocht hebben meegedaan? Nu zitten we in een nieuw jaar wat zal het brengen, zouden er weer zoveel mensen de kriebels krijgen om aan de Leunse optocht mee te doen. Wij hopen van wel hoe meer zielen zoveel te meer zonden zullen we maar zeggen. Als het maar niet zo is dat straks alleen die mannen met die lange jassen en die kieps op de kop dus de optocht commissie alleen rond loopt op carnavalszondag middag. Voordat wij het vergeten; wij de optocht commissie van het Knölleke Gerrit Keysers, Wil Thoone en Harrie Janssen willen van deze gelegenheid gebruik maken om alle Leunse mensen het beste te wensen voor het nieuwe jaar. Wat zal het brengen dat vroegen we ons in het begin van dit verhaaltje ook al af geluk liefde pech verdriet gezondheid of juist niet. Volgens de planning echter wel een optocht op 06-02-05. Het is zo als u allen weet kort dat dit jaar nu is het nog niet te laat maar wel tijd om te beginnen. Beste mensen laat uw fantasie eens de vrije loop kom je er zelf niet meer uit heb je bijvoorbeeld iets nodig; vragen over iets; hoe en wat; bemiddeling of advies bel dan na 18.00 uur G.Keysers tel. 58 02 60. De optocht commissie Gerrit, Wil en Harrie. Stichting Leunse Evenementen Organisatie Organiseert in het café van De Brink Nieuwjaarsborrel Café geopend van 19.30 tot 23.00 uur. Zaterdagmiddag is de generale repetitie van liedjesmiddag, willen alle vrijwilligers van Stichting LEO om 16.00 uur bij d® Brink aanwezig zijn Spaarkasleden zet alvast in je agenda Vrijdag 21 januari Spaarkaslichten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2005 | | pagina 14